Şartlar & Koşullar

1. Genel Şartlar:

 1. Tema tek alan adına (domain) lisanslanmaktadır, o alan adı (domain) dışında kullanılamaz.
 2. Temanın lisans dosya(ları) şifrelenmiştir, bu lisans dosyalarını kırmak / yasal olmayan bir şekilde kullanmak ve piyasaya sürmek suç sayılır.
 3. Tema satın alındıktan sonra ücret iadesi yapılamaz. Çünkü temanıza ait özel lisans dosyası oluşturulmaktadır.
 4. Tema güncellemeleri ücretsiz olarak sunulur, ücretli tema güncellemelerine dahil olmazsınız.
 5. Temada kodsal / tasarımsal değişiklikler WPiksel tarafından yapılmamaktadır.
 6. Temayı satın alan kişilere ilk kurulum ücretsiz olarak yapılacaktır. Daha sonra tema kurulumu istemeniz halinde +10 TL ücret karşılığı tema kurulumunuz yapılabilir.

2. Lisans Şartları:

 1. Lisanslanan tema 1.maddenin 2. fıkrasında da belirtildiği gibi yasal olmayan bir şekilde kullanım suç sayılır.
 2. Lisanslanan temayı kırmak / kırıp farklı sitelerde kullanan kişilerin lisansları pasif hale getirilir ve tamamen sistemden çıkartılırsınız.
 3. Lisanslanan temayı piyasaya sürmek ve warez ( yasal olmayan kullanım ) bir şekilde temayı kullanmak suç sayılır.
 4. Tema tek alan adına lisanslanmaktadır. Lisans değişimi mümkün değildir hangi alan adı için lisans oluşturulduysa temanın o sitede kullanılması gerekir.

3. Fesih İşlemleri

İşbu Bildirim’in özünü ya da metnini herhangi bir şekilde ihlal etmeniz ya da tarafımızı bir risk veya başka bir muhtemel hukuki yaptırıma maruz bırakmanız durumunda, WPiksel’in size sunduğu bütün dosyalar sistemden silinir ve size hiç bir şekilde destek sağlanamaz. Madde 1,2 sizin tarafınıza delil olarak sunulur.

4 .Diğer

 1. İşbu Bildirim, taraflar arasında WPiksel ile ilgili sözleşmenin tamamını teşkil etmekte ve bundan önce yapılmış tüm sözleşmelerin yerini almaktadır.
 2. Bu Bildirime bağlı herhangi bir kısmın yürütülemez olduğu tespit edilirse, geriye kalan kısım yürürlükte kalacak ve geçerliliğini korumaya devam edecektir.
 3. Bu Bildirime bağlı herhangi bir kısmı yürütme konusunda başarısız olmamız halinde, bu durum bir feragat olarak kabul edilmeyecektir.
 4. İşbu Bildirim kapsamındaki haklarınızın veya yükümlülüklerinizin hiçbirini, tarafımızdan izin alınmaksızın başkasına devretmeyeceksiniz.
 5. Herhangi bir birleşme, iktisap, varlık satışı ya da yasa veya diğer bir hükmün işletilmesi ile bağlantılı olarak, işbu Bildirim kapsamındaki hak ve yükümlülüklerimizin tamamı, tarafımızca serbest bir şekilde devredilebilir.
 6. İşbu Bildirim kapsamındaki hiçbir husus, yasalarla uyumlu hareket etmemizi engellemeyecektir.
 7. İşbu Bildirim, herhangi bir üçüncü şahsın lehine hak sağlamayacaktır.

Sitemiz üzerinden ve/veya diğer platformlardan bizim satışa sunduğumuz temalardan satın almanız durumunda yukarıdaki şartları ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

Yayınlanma Tarihi: 17 Nisan 2017